11.01.2023 – с.Подвірївка
20.01.2023 – с.Перебиківці | 01.02.2023 – с.Зелена
06.02.2023 – с.Лівинці
08.02.2023 – с.Перківці
09.02.2023 – с.Мошанець 13.02.2023 – с.Берново
14.02.2023 – с.Берново
16.02.2023 – с.Бузовиця
20.02.2023 – с.Вартиківці
21.02.2023 – с.Вовчинець
22.02.2023 – с.Ленківці
27.02.2023 – с.Бабин
28.02.2023 – с.Росошани | 01.03.2023 – с.Бурдюг
02.03.2023 – Грозинецька АЗПСМ
08.03.2023 – Хотинська АЗПСМ (лекція з підлітками)
– Ворничани ФАП
– Данківці ФАП
10.03.2023 – Керстенецька АЗПСМ
– Круглицька АЗПСМ
14.03.2023 – Каплівська АЗПСМ
17.03.2023 – Колінковецька АЗПСМ
20.03.2023 – Зарожанська АЗПСМ
21.03.2023 – Біловецька АЗПСМ
23.03.2023 – Рукшинська АЗПСМ
28.03.2023 – Недобоївська АЗПСМ
30.03.2023 – Долинянська АЗПСМ
31.03.2023 – Рашківська АЗПСМ
– Гордівці ФАП | 04.04.2023 – с.Драниця (АЗПСМ Драниця)
05.04.2023 – с.Негринці (АЗПСМ Драниця)
11.04.2023 – с.Мамалига (АЗПСМ Мамалига)
12.04.2023 – с.Кошуляни (АЗПСМ Мамалига)
18.04.2023 – с.Подвірне (АЗПСМ Подвірне)
19.04.2023 – с.Стальнівці (АЗПСМ Стальнівці)
25.04.2023 – с.Несвоя (АЗПСМ Несвоя)
27.04.2023 – с.Балківці (АЗПСМ Балківці) | 02.05.2023 – с.Дністрівка
03.05.2023 – с.Грушівці
08.05.2023 – с.Іванівці
10.05.2023 – с.Бузовиця
15.05.2023 – с.Новоселиця
17.05.2023 – с.Росошани
22.05.2023 – с.Нелипівці
24.05.2023 – с.Вовчинець
29.05.2023 – с.Ленківці
31.05.2023 – с.Бабин | 06.06.2023 – с.Селятин
09.06.2023 – с.Шепіт
13.06.2023 – с.Плоска
16.06.2023 – с.Н.Ялівець
20.06.2023 – с.Лустун
23.06.2023 – с.В.Ялівець
27.06.2023 – с.Руська
30.06.2023 – с.Селятин (Галицівка) | 03.07.2023 – с.Дихтинець
07.07.2023 – с.Малий Дихтинець
10.07.2023 – с.Киселиці
14.07.2023 – смт.Путила
17.07.2023 – с.Сергії
21.07.2023 – с.Фошки
24.07.2023 – с.Рипень
28.07.2023 – с.Рижа | 02.08.2023 – с.Довгопілля
09.08.2023 – с.Конятин
10.08.2023 – с.Голошина
15.08.2023 – с. Стебні
17.08.2023 – с.Плай
22.08.2023 – с.Яблуниця
24.08.2023 – с.Довгопілля
25.08.2023 – с.Самакова | 06.09.2023 – с.Долішній Шепіт
08.09.2023 – с.Лопушна
13.09.2023 – смт.Берегомет
15.09.2023 – смт.Берегомет
20.09.2023 – смт.Берегомет
22.09.2023 – с.Лукавці
27.09.2023 – с.Вовчинець
29.09.2023 – с.Вахнівці | 04.10.2023 – с.Мигове
06.10.2023 – с.Мигове
11.10.2023 – с.Мигове
13.10.2023 – с.Велике
17.10.2023 – с.Шишківці
20.10.2023 – с.Вашківці
24.10.2023 – с.Селище
27.10.2023 – с.Грубна | 03.11.2023 - с.Шишківці 07.11.2023 - с.Вашківці 10.11.2023 - с.Романківці 14.11.2023 - с.Василівка 17.11.2023 - с.Сербичани 21.11.2023 - с.Білоусівка 24.11.2023 - с.Коболчин 28.11.2023 - с.Гвіздівці | 01.12.2023 - с.Кам'яна
05.12.2023 - с.Михальча
08.12.2023 - смт.Красноїльськ
12.12.2023 - с.Стара Жадова
15.12.2023 - с.Панка
19.12.2023 - м.Сторожинець
22.12.2023 - с.Давидівка
26.12.2023 - с.Банилів Підгірний
29.12.2023 - с.Верхні Станівці |